Při příležitosti akce „Inovujeme Plzeň“  proběhne 1.10.2021 v areálu SIT Port v Cukrovarské ulici v Plzni konference na představení soutěže NEJ inovátor a plzeňských firem. Součástí bude i uvedení  projektů 5G5M a prezentace autonomní tramvaje.

 

Harmonogram konference:

Zahájení 10:00

10:00 – 10:15           Úvodní slovo zástupce organizátora – MPO, MMR, Město Plzeň

10:15 – 10:25            Slovo k projektu 5G5M

10:25 – 10:40           Projekty 5G5M;

10:25 – 10:40           Seminář „5G jako nástroj pro dosažení autonomní mobility v Plzni“

10:40 – 10:50           Q/A Projekt 5G5M

10:50 – 11:05            Prezentace firmy APPLYCON

11:05 – 11:15             Q/A

11:15 – 11:30             Prezentace firmy XR Institute

11:30 – 11:40            Q/A

11:40 – 11:55             Prezentace firmy COMTES FHT

11:55 – 12:05             Q/A

12:05 – 12:20            Prezentace firmy EXON 

12:20 – 12:30            Q/A

12:30 – 12:45             Prezentace firmy InnoConnect 

12:45 – 12:55             Q/A

12:55 – 13:10              Prezentace firmy MATEX PM 

13:10 – 13:20             Q/A

13:20 – 13:35             Prezentace firmy VIS Plzeň

13:35 – 13:45             Q/A

13:45 – 13:50             poděkování, rozloučení s účastníky

 

Konec online konference 13:50

Poslední novinky

Nominované firmy za město Ústí nad Labem

27. 09. 2021

V Ústí nad Labem postoupila v celostátní soutěži NEJ inovátor 5G firma:   Název společnosti Specifikace předmětu podnikání Web Metropolnet a.s Společnost Metropolnet, a.s. poskytuje širokou škálu telekomunikačních a outsourcingových IT služeb s vysokou kvalitou a smluvně garantovanými parametry. Je…

Celý článek