Při příležitosti akce „Inovujeme Plzeň“  proběhne 1.10.2021 v areálu SIT Port v Cukrovarské ulici v Plzni konference na představení soutěže NEJ inovátor a plzeňských firem. Součástí bude i uvedení  projektů 5G5M a prezentace autonomní tramvaje.

 

Harmonogram konference:

Zahájení 10:00

10:00 – 10:15           Úvodní slovo zástupce organizátora – MPO, MMR, Město Plzeň

10:15 – 10:25            Slovo k projektu 5G5M

10:25 – 10:40           Projekty 5G5M;

10:25 – 10:40           Seminář „5G jako nástroj pro dosažení autonomní mobility v Plzni“

10:40 – 10:50           Q/A Projekt 5G5M

10:50 – 11:05            Prezentace firmy APPLYCON

11:05 – 11:15             Q/A

11:15 – 11:30             Prezentace firmy XR Institute

11:30 – 11:40            Q/A

11:40 – 11:55             Prezentace firmy COMTES FHT

11:55 – 12:05             Q/A

12:05 – 12:20            Prezentace firmy EXON 

12:20 – 12:30            Q/A

12:30 – 12:45             Prezentace firmy InnoConnect 

12:45 – 12:55             Q/A

12:55 – 13:10              Prezentace firmy MATEX PM 

13:10 – 13:20             Q/A

13:20 – 13:35             Prezentace firmy VIS Plzeň

13:35 – 13:45             Q/A

13:45 – 13:50             poděkování, rozloučení s účastníky

 

Konec online konference 13:50

Poslední novinky

Nominované firmy za město Karlovy Vary

16. 08. 2021

Město Karlovy Vary vybralo firmy pro celostátní soutěž NEJ inovátor 5G. Jsou jimi:   Název společnosti Specifikace předmětu podnikání Web GESPOL s.r.o. Firma nabízí služby v oblasti zeměměřičských činností – katastr nemovitostí i inženýrské geodezie, geografické informační systémy (GIS), velkoformátové…

Celý článek

Nominované firmy za město Jeseník

12. 08. 2021

Město Jeseník vybralo firmy pro celostátní soutěž NEJ inovátor 5G. Jsou jimi:   Název společnosti Specifikace předmětu podnikání Web FENIX GROUP a.s. Výroba elektrického vytápění pro domy, byty, kancelářské a průmyslové budovy, ale i zemědělské objekty. https://www.fenixgroup.cz/ Naturfyt – Bio…

Celý článek